Doktora ve Yüksek Lisans Programları Öğrenci Alım
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

Mülakat Tarihleri

İKİNCİ MÜLAKAT TARİHLERİ
PROGRAM TARİH SAAT YER
Tiyatro 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Şişhane Kampüsü
Elektrik Elektronik Mühendisliği 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B Blok 4. Kat Mühendislik Fak. Sütlüce Yerleşkesi
İşletme Doktora, İşletme Yüksek Lisans tezli/ tezsiz ve Muhasebe -Denetim tezli/tezsiz 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-6
İç Mimarlık 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B Blok Kat:5 Toplantı Odası
Mimarlık 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-5 Toplantı Odası
Endüstri Mühendisliği 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B blok 4. Kat Bölüm Başkanlığı Ofisi
Uygulamalı Matematik 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Fizik Lab.
Uluslararası Ticaret İşletmecilik 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-6
Grafik Tasarım 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-5 Toplantı Odası
Endüstri Ürünleri Tasarımı 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-5 Toplantı Odası
Bilgisayar Mühendisliği 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-4. Kat Müdendislik Ofisi
Turizm İşletmeciliği 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B Blok 6. kat Toplantı
Salonu
Moleküler  Biyoloji ve Genetik 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Fen Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanlık Odası
Tekstil ve Moda Tasarımı Sanatta Yeterlik 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B5 Toplantı Salonu
Tekstil ve Moda Tasarımı
Yüksek Lisans Programı
13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B5 Toplantı Salonu
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B1 MBG Derslik
Hastane ve Sağlık Kuruluşları 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

B-6 İşletme Fakültesi Toplantı Odası
Hemşirelik Yüksek Lisans 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Hemşirelik Esasları Labrotuvarı
Hemşirelik Doktora 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Hemşirelik Esasları Labrotuvarı
Türk Musikisi 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Saat: 10:00 Yazılı Yer: Şişhane 208 Nolu sınıf    14:00 Uygulama  Yer: Şişhane MEŞKHANE  ***Sınava katılacak öğrencilerin istenilen belgeleri sınava gelirken yanlarında getirmek zorundadır.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Lisans 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Levent Yerleşkesi 201 Nolu Derslik
Beden Eğitimi ve Spor Doktora 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Levent Yerleşkesi 201 Nolu Derslik
Beslenme ve Diyetetik 13.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Sütlüce A Blok 4. Kat
Yönetim Bilişim Sistemleri 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Sütlüce Kampüsü B Blok 6. Kat (İşletme Fakültesi) 
Psikoloji 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Sütlüce Kampüsü
Uygulamalı Psikoloji 13-14.02.2020

10:00-12:00

13:00-15:00

Sütlüce Kampüsü

Enstitümüz bünyesinde yer alan Doktora/Sanatta Yeterlik ve Yüksek Lisans Programlarına 2019 - 2020 Eğitim - Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında öğrenci alınacaktır.

Programlara Kesin Kayıt Yaptıracak Öğrencilerin Evrak Listesi

  • Yüksek Lisans için; Lisans diplomasının ya da Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı.
  • Doktora / Sanatta Yeterlik için; Yüksek Lisans diplomasının aslı.
  • Transkript Aslı.
  • ALES Sınav Sonuç Belgesi (Tezli Programlar İçin).
  • YDS Sınav Sonuç Belgesi ( Doktora / Sanatta Yeterlik için)
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi.
  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf.
  • Erkek Öğrenciler İçin Askerlik Durum Belgesi.